Skål Kina

263331

SKÅL, porslin, 1700/1800-tal, Kina, undrerglasyr i blått, höjd 10, diameter 23,5 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Skål Kina

Budhistorik (19 bud)
1428376
2 400
1427807
1427500
1427500
1 800
1427806
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.