Stolar 1 par sengustavianska

263327

STOLAR, 1 par, sengustavianska, snidad dekor, bronserade och förgyllda, höjd 86 cm

Smärre slitage

Rum 6

Stolar 1 par sengustavianska

Budhistorik (7 bud)
1428569
3 400
1418562
3 200
1428567
3 200
1418562
1418561

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.