Peter Dahl litografier

263324

DAHL, Peter (född 1934): (2) signerade litografier ur Fredmans epistlar samt en osignerad litografi; i ej tillhörande grafikmapp

Rum 2

Peter Dahl litografier

Budhistorik (4 bud)

1428713
450
1428724
1428713
1425482

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.