Brosch kamé samt en oinfattad

263322

BROSCH, förgylld, kamé, skuret snäckskal föreställande mytologisk scen, rektangulär, Sockholm 1888, 2,2x4,3 cm, KAMÉ, oinfattad, skuren agat, föreställande klassisk kvinnoprofil, oval, höjd 4 cm

Kamé med nagg samt tennlödning baktill, oinfattad kamé med spricka samt nagg och repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch kamé samt en oinfattad

Budhistorik (2 bud)

1426590
1 400
1425928

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.