Soffbord Bruno Mathsson superellips

263312

SOFFBORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, "Superellips", etikettmärkningar, kromade spännben, bordsskivan fanerad i masurbjörk, höjd 54, 86x168 cm

Bruksslitage

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
1426600
850
1426470
1426420
750
1426219
1426187

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.