Peter Dahl färglitografi

263300

DAHL, Peter (född 1934): "Restauranginteriör", signerad Peter Dahl, 259/375, färglitografi, ca 58x87 cm

Fack 3

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1427052
1426656
1426130
500
1424227
450
1421748

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.