Lennart Jirlow färglitografi

263296

JIRLOW, Lennart (född 1936): Trädgårdsrestaurang, signerad och numrerad 50/250, färglitografi, ca 39x47 cm

Fack 3

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1428522
3 200
1425023
1424901
2 800
1425022
2 800
1424901
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.