Grafiskt blad 1700-tal efter Peter Paul Rubens

263294

GRAFISKT BLAD, 1700-tal, efter Peter Paul Rubens, motiv med furste och uppvaktande följe, bladstorlek 58x48 cm

Gulnad, smärre skador

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

1427951
1424457
1419521

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.