Daniele Dondé blandteknik

263290

DONDE, Daniele (född i Italien, 1950): Hommage a Gustav Klimt, blandteknik på duk, a tergo signerad Donde, mått inklusive originalram ca 54x33 cm

Förgyllning med smärre slitage

Konst, Måleri

Rum 3

Daniele Dondé blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1427095
1427094
3 400
1427093
3 200
1427091
1 400
1426928
1 300

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.