Oljemålningar Gösta Ivar Callmander

263278

CALLMANDER, Gösta Ivar (1880-1951): (2) kopior efter Rubens, osignerade, olja på duk, 79x26 resp. 79x24 cm
PROVENIENS: Familjen Callmander

Smärre dukskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
1428711
1428710
1428708
1 900
1428707
1 800
1421152
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.