Evert Lundqvist etsning

263277

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 10/50, etsning, 18x16 cm, handförgylld ram i vitt bladguld av Harald Åkerströms eftr. Björn Skogströms ramateljé

Rum 5

Evert Lundqvist etsning
Budhistorik (10 bud)
1421817
2 400
1426683
1421817
1426680
1 900
1421817
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.