Inge Pettersson oljemålning

263276

PETTERSSON, Inge (född 1944): "Vallmoäng i sydfrankrike", signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 81x65 cm
Proveniens: Häringe slott

Konst, Måleri

Rum 6

Inge Pettersson oljemålning

Budhistorik (39 bud)
1426702
4 400
1426701
4 200
1426670
1426700
1426670
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.