Vaser

263272

VASER, 1 par, porslin, 1800-talets slut, familjeporträtt på Lilly Bäckström och söner, höjd 32 cm

Båda med omfattande lagningar och skador

Keramik/Porslin

Monter 3

Vaser

Budhistorik (1 bud)

1424559
2014-09-07 20:07:58

2014-09-09 kl 10:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.