Brosch 18 k guld mikromosaik

263264

BROSCH, 18 k guld, glas med mikromosaik föreställande en kvinna spelandes tamburin, oval form, 1800-talets slut/1900-talets början, höjd 4,3 cm

Smärre nagg och repor, nål ej guld

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch 18 k guld mikromosaik

Budhistorik (2 bud)

1424194
2 800
1418021
500

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.