Affisch Hyllning Åt Fosterlandet

263263

AFFISCH, 1920-tal, utgifven af Kvinnoförbundet för Sveriges Sjöförsvar, "Hyllning Åt Fosterlandet", dikt av Stellan Mörner, A.B. Nordiska Bokhandeln, Distribution, Generalstabens Lithografiska Anstalt Stockholm, ca 72x53 cm, oramad

Smärre slitage, marginaler med smärre revor

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1426424
450
1426217
1426134
1424449

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.