Bo Hylander oljemålning

263262

HYLANDER, Bo (född 1941): Utan titel, signerad och daterad 2007 a tergo, olja på duk, ca 116x89 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bo Hylander oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1434436
1428545
3 600
1425232
1425070

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.