H Michaux litografi

263259

MICHAUX, Henri (Belgien 1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 340, litografi, 45X32,5 cm (bladstorlek)

Konst, Måleri

Rum 17

H Michaux litografi
Budhistorik (10 bud)
1426828
1426771
1416745
950
1416745
750
1426769
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.