Jolin Kullen akvarell

263255

JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv från Kullen, signerad och daterad Einar Jolin Aug. 1958, akvarell, 29,5x48 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Jolin Kullen akvarell

Budhistorik (5 bud)
1426208
2 600
1426207
1421053
1418518
1416210
750

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.