Zorn, Orientalisk stadsbild

263234

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), orientalisk stadsbild, signerad Zorn, otydlig daterad, olja på duk, 46x29 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 4

Zorn, Orientalisk stadsbild

Budhistorik (12 bud)
1427238
2 600
1414472
2 400
1427228
2 400
1414472
1427194

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.