Kjell Leander Engström oljemålning

263233

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Novembersnö", signerad Kjell, daterad Abisko nov. 1960, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 34,5x57 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (8 bud)
1427025
1426945
750
1427024
700
1426945
650
1426299
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.