Örjan Roth-Lindberg blandteknik

263232

ROTH - LINDBERG, Örjan (samtida): Figurscen, signerad och daterad Örjan Roth-Lindberg -52, blandteknik, ca 44,5x58 cm

Veck, smärre reva i hörn

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (1 bud)

1426527
2014-09-09 10:29:42

2014-09-09 kl 11:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.