Oscar Reuterswärd färglitografier

263231

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) "Fifteen European impossible figures", portfölj med 15 grafiska blad, samtliga signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 145/190, 39x29 cm

Mapp med smärre slitage

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1427166
1426818
900
1426244
650
1424306
450
1422406

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.