Bengt Lindström litografi

263229

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 184/300, färglitografi, ca 52x72 cm

Gulnader, hanteringsveck

Fack 15

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (18 bud)
1427300
1427293
1 400
1427299
1 400
1427293
1 300
1427294

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.