Bertil Bull Hedlund etsning

263225

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Commedia del´Arte", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 20x23,5 cm

Fack 17

Bertil Bull Hedlund etsning

Budhistorik (1 bud)

1426274
2014-09-08 23:42:45

2014-09-09 kl 15:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.