Arne Jones träsnitt

263223

JONES, Arne (1914-1976): "Rum utan filial", signerad Arne Jones -50, träsnitt, numrerad 15/25, 40x28 cm

Fläckar

Rum 1

Arne Jones träsnitt
Budhistorik (7 bud)
1427339
1419616
950
1419614
900
1416508
850
1415479
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.