Paraplyställ i gjutjärn och mässing

263220

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, gjutjärn samt mässing, grönmålad botten med dekor, höjd 37, 30x23 cm

Något ostadigt, slitage

Diverse

Rum 3

Budhistorik (17 bud)
1426589
1426591
1426589
950
1426587
900
1426586
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.