Figuriner

263216

FIGURINER, 8 st, Staffordshire, 18/1900-tal, FIGURIN, Tyskland, rokokodam, höjd 17-31 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 29

Figuriner

Budhistorik (1 bud)

1423834
2014-09-07 10:54:35

2014-09-08 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.