Golvur

263207

GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt Mora, fodral i betsad furu, höjd 225 cm, nyckel och lod finns

Skador

Klockor/Ur

Rum 5

Golvur

Budhistorik (3 bud)

1425101
1425077
1424374

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.