Affisch Kalle Anka

263206

AFFISCH, "Kalle Anka på Tapeten", signerad i trycket Åberg (Gösta Åberg 1905-1981), Borås Kiché & Litografiska A.B., ca 99x68 cm

Veck

Rum 3

Affisch Kalle Anka
Budhistorik (28 bud)
1435129
3 200
1435127
1435126
2 800
1435123
2 600
1435121
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.