Etsning Hans Norsbo

263205

NORSBO, Hans (1897-1955): Stadsmotiv i vinter med rinnande å, signerad och daterad Hans Norsbo 1949, etsning, 21,5x17 cm

Obetydliga fläckar

Fack 14

Etsning Hans Norsbo

Budhistorik (5 bud)
1427909
550
1427555
500
1418482
450
1418187
1418187

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.