Baljfåtöljer sengustavianska stockholmsarbeten

263203

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, bemålade och skulpterade, dekor i pastellage

Smärre skador och lagningar, dekorelement saknas.

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
1427218
27 000
1427225
26 000
1427218
25 000
1426905
24 000
1425612
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 576 EUR, 2 897 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.