Oljemålningar 2 st, Folke Berlinde

263199

BERLINDE, Folke (1887-1974): Stadsmotiv från bl a Espalion i Frankrike, 2 st, signerade och daterade -46 och -53 och den ena med dedikation, olja på pannå, ca 49x32 resp. 33x25

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1428173
2014-09-10 14:53:03

2014-09-10 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.