Ramar förgyllda

263198

RAMAR, 1 par + 2 st, 1900-tal, förgyllda, dekor av pastellage, yttermått/innermått ca 40x34/27x21,5, 46x36/34,5x24, 54x58/34,5x40 cm

Smärre skador i form av enstaka nagg

Diverse

Rum 3

Ramar förgyllda

Budhistorik (1 bud)

1426010
2014-09-08 20:31:23
600

2014-09-15 kl 14:40
Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.