Franz Stöber oljemålning

263194

STÖBER, Franz (Österrike, 1760-1834): Nature morte med hjorthuvud
signerad och daterad F. I. Stobert pinxit 1783, påskrift a tergo Audubons Collection, olja på duk, 45x36 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Rum 5

Franz Stöber oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1434777
1434675
1434113
1433774
1433517

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.