Oljemålning kvinnoporträtt

263191

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, monogramsignerad G. ST Kvinnoporträtt, olja på duk, oval 30x23 cm

krackeleringar

Konst

Monter 6

Oljemålning kvinnoporträtt

Budhistorik (7 bud)
1428586
550
1426705
500
1428585
500
1426705
450
1428560

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.