Käppar 1900-talets första hälft

263184

KÄPPAR, 5 st, 1900-talets första hälft, varav 2 med silverbeslag, längd ca 90-95 cm

Skador, längsgående spricka

Diverse

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
1434356
650
1434047
600
1434046
550
1432571
1432570

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.