Putti 1700-tal

263181

PUTTI, 1 par, 1700-tal, skuret trä, förgyllda, en vinge med påskrift "Firen...", vardera längd ca 43 cm

Senare förgyllning, skador, lagningar

Diverse

Monter 32

Putti 1700-tal

Budhistorik (23 bud)
1435478
6 400
1435477
6 000
1435454
5 000
1435453
1435423
3 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.