Lockaskar

263180

LOCKASKAR, porslin, Kina, 1900-tal, hundformade, längd ca 22 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Lockaskar

Budhistorik (6 bud)
1424533
550
1425400
500
1424533
450
1425399
1424533

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.