Stellan Mörner oljemålning

263173

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Den vita leksakshästen", signerad Mörner, olja på pannå av papp, 19x23,5

Konst, Måleri

Monter 5

Stellan Mörner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1427575
1419621
1419428
1418521
1417037

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.