Fåtölj

263164

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädd i Josef Frank tyg "Anakreon" för firma Svenskt Tenn

Slitage och skador

Rum 9

Fåtölj

Budhistorik (18 bud)
1425900
1425365
1423446
1425029
1423446
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.