Karin Olsson oljemålning

263161

OLSSON, Karin (född 1928): Landskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, 36x36 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1427906
2 800
1427900
2 600
1427900
1418401
1426901
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.