Verner Thome oljemålning

263159

THOMÉ, Verner (Finland, 1878-1953): Hästar, signerad och daterad Thomé 1902, olja på duk, 44x49 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Verner Thome oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1417407
4 400
1417334
4 200
1417250
1417250
3 400
1417333
3 200

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.