Tord Leander Engström oljemålning

263158

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Umgänge, signerad och daterad Tord 46, olja på pannå, ca 34x42 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
1427265
650
1422231
600
1427263
600
1422231
550
1427135
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.