Tavelramar

263157

TAVELRAMAR, 17/1800-tal, 2 st, 49x45 resp 57x64 cm

Skador

Diverse

Rum 6

Tavelramar

Budhistorik (20 bud)
1424782
7 600
1416352
7 400
1413905
7 200
1413905
6 000
1413973
5 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.