Hjalmar Strååt oljemålning

263146

STRÅÅT, Hjalmar (1885-1971): "Waldemarsudde från Beckholmen", signerad Strååt, 1938, olja på pannå, 35x50 cm

Konst, Handskrifter, Stockholmiana

Rum 9

Hjalmar Strååt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1428013
1427047
700
1426796
1417887

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.