Leopold Fare oljemålning

263144

FARE, Leopold (1926-1996): "Franskt landskap", signerad Fare, 1961, olja på duk, 46x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1426959
1426693
1426691
750
1426690
700
1419654
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.