Ljusstakar i Louis XV-stil

263135

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, Louis quinze-stil, förgylld brons, höjd 21,5 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 28

Ljusstakar i Louis XV-stil

Budhistorik (16 bud)
1425578
1 700
1425577
1 600
1425574
1425573
1 400
1425572
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.