Skrin i pärlemor

263128

SKRIN, 1900-talets början, reliefdekor i pärlemor, höjd 13,5, 24,5x14,5 cm, nyckel finns

Skador

Diverse

Monter 28

Skrin i pärlemor

Budhistorik (19 bud)
1422554
2 600
1423480
2 400
1422554
1 900
1422923
1 800
1422554
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.