Göran Hägg

263118

HÄGG, Göran (född 1949): Komposition, signerad och daterad 87, 21/47, litografi, 80x120 cm

Rum 17

Göran Hägg
Budhistorik (4 bud)

1427879
600
1427516
1427515
1427514

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.