Vas Gustavsberg

263116

VAS, i form av björkstubbe, Gustavsberg, omkring 1900, höjd 24 cm

Krackeleringar, nagg

Keramik/Porslin

Monter 28

Vas Gustavsberg

Budhistorik (1 bud)

1417875
2014-09-03 19:18:22

2014-09-08 kl 16:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.